Informacje duszpasterskie VII Niedziela Zwykła 19 II 2017

                               SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                 

19 LUTY 2017

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

  1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje, które otwiera przed nami. Niech On działa w naszych sercach, a wówczas codzienność wypełni się dobrem.
  2. W tym tygodniu, w środę, 22 lutego, przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Już od IV wieku wierni Rzymu obchodzili pamiątkę założenia gminy chrześcijańskiej i obrania Wiecznego Miasta przez św. Piotra Apostoła na stolicę Kościoła Chrystusowego.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Wspólnota „ Przy Studni” zaprasza dzieci i młodzież na spotkania , które odbywają się w każdą środę o godz. 18.15 w salce parafialnej 
  1. Podziękowanie za wszystko co czynimy dla Kościoła – za każdy trud i za każdą ofiarę. Niech Matka Boża Zwycięska wyprasza ofiarodawcom u Syna swego potrzebne łaski. Dzisiejsza trzecia niedziela miesiąca to okazja do złożenia ofiary – daru serca na nasz kościół parafialny. Za ofiary imienne od rodzin przekazywane w kopertach składam serdeczne Bóg zapłać .
  1. Czytajmy prasę katolicką, którą możemy nabywać wychodząc z kościoła.

7.Intencje mszalne na bieżący tydzień …

 

Wszystkim parafianom, miłym gościom życzę dobrej niedzieli obfitej w Boże łaski. Wszystkim pracującym na tydzień pracy szczęść Boże!