Informacje duszpasterskie III Niedziela Zwykła 21 I 2018

III NIEDZIELA Zwykła– 21 I 2018

 

  1. Pan Jezus wciąż powołuje tych, którzy będą łowić ludzi w sieci zbawienia, bo czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.
  2. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  3. Od poniedziałku msze święte w tygodniu będą odprawiane o godz. 17.30.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5 W piątek przypada w Kościele w Polsce Dzień Islamu.

  1. Podziękowanie za wszystko co czynimy dla Kościoła – za każdy trud i za każdą ofiarę. Niech Matka Boża Zwycięska wyprasza ofiarodawcom
    u Syna swego potrzebne łaski. Dzisiejsza trzecia niedziela miesiąca jest okazją do złożenia ofiary – daru serca na nasz kościół parafialny. Za ofiary imienne od rodzin składane w kopertach składam serdeczne Bóg zapłać. W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła.

 

7.Czytajmy prasę katolicką, którą możemy nabywać wychodząc z kościoła.

 

  1. Intencje mszalne na bieżący tydzień …

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Śp. Józefa Piekutowskiego. Polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu…

 

Wszystkim parafianom, miłym gościom życzymy dobrej niedzieli obfitej w Boże dary, a pracującym na nadchodzący tydzień pracy – Szczęść Boże!