Informacje Duszpasterskie VII Niedziela Zwykła 17 II 2019

VII Niedziela 24 II 2019r.

 

  1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 17.30.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w piątek od godz. 16.30. Podczas Mszy Świętej o godz. 17.30 będziemy przepraszali za wszystkie grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

  1. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę Świętą o godz. 17.30.

 

  1. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.

 

  1. Podziękowanie za wszystko co czynimy dla Kościoła – za każdy trud i za każdą ofiarę. Niech Matka Boża Zwycięska wyprasza ofiarodawcom
    u Syna swego potrzebne łaski. W dzisiejszą niedzielę są zbierane ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła.

 

7.Czytajmy prasę katolicką, którą możemy nabywać wychodząc z kościoła.

 

  1. Intencje mszalne na bieżący tydzień …

 

  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Śp. Krystynę Walkowską , Śp. Wiesława Iwanek. Polecajmy Ich dusze Bożemu Miłosierdziu…

 

 

Wszystkim parafianom, miłym gościom życzymy dobrej niedzieli obfitej w Boże łaski. Wszystkim pracującym na tydzień pracy szczęść Boże!